Hledáte posilu do vaší firmy?

Pomůžeme vám najít bezplatnou pracovní sílu.

Pokud jste zaměstnavatel, tak jste na správném místě. Umisťujeme zahraniční stážisty do firem na tři až 12 týdnů zcela bezplatně. Jediné co pro to musíte udělat, je vyplnit krátký formulář na konci stránky.

Říkáte si v čem je háček? V ničem. Nejen, že Vám najdeme stážistu zdarma, ale celá stáž je neplacená a nestojí nic, jen čas pro vyplnění formuláře a čas na zaškolení vašeho stážisty ve firmě, který se již v oboru pohybuje.

Kdo jsme?

Jsme organizace zaměřená na stážové programy pro studenty ze zemí Evropské unie a USA, které trvají od jednoho do šesti měsíců. Spolupracujeme pravidelně s celou řadou malých, středních i velkých firem napříč obory v ČR.

Co nabízíme?

Nabízíme firmám zahraniční stážisty na tři až dvanáct týdnů, kteří přijíždějí do ČR za účelem získání praxe ve svém oboru. Stážisté jsou studenti a učni ze zemí EU a USA, které pečlivě vybíráme na základě jejich profesních životopisů. Stážisté pracují bez nároků na mzdu.

Zároveň také umísťujeme stážisty na delší období (až 6 měsíců).

Pokud vyplním formulář, dostanu stážistu okamžitě?

Vždy záleží na situaci a aktuální poptávce po stážích od studentů a učňů. Zařadíme si vás do naší databáze a v okamžiku aktuálního zájmu o vámi uvedenou pracovní pozici vás budeme kontaktovat.

Poptávkový formulář

Napište nám na jakou pracovní pozici stážistu hledáte.